Про нас

Група виробничих компаній «Ореол-1» успішно працює на будівельному ринку з 1990 року. Продукція виробляється в широкому асортименті, щоб в повній мірі задовольнити потреби самого широкого кола покупців – від приватного клієнта до великих будівельних компаній.

На сьогоднішній день до складу групи компаній входять два заводи. Перший (м. Київ) – спеціалізується на виробництві бітумних мастик. Другий (м. Васильків) – на виробництві бітумно-полімерних рулонних матеріалів. Кожне підприємство має кваліфікований персонал і сертифіковані лабораторії, які здійснюють жорсткий контроль якості продукції на етапі виробництва, а також розробку нових видів матеріалів. Продукція виробляється на автоматизованій лінії і проходить повну сертифікацію. Надається гарантія, а також технічна та проектна підтримка.

Група компаній «Ореол-1» пропонує наступну продукцію:

  • Бітумно-полімерні гідроізоляційні та покрівельні рулонні матеріали;
  • Бітумно-полімерні мастики, герметики, праймери;
  • Супутні матеріали і аксесуари.

Приватним клієнтам

Переглянути

Партнерам

Переглянути

Організаціям

Переглянути

Переваги компанії

Завдяки широкому асортименту товарів і послуг, ми знайдемо оптимальне рішення для Ваших виробничих завдань, а також надамо повну технічну підтримку.

Продукція компанії виробляється на автоматизованій лінії, де здійснюється жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва, проходить повну сертифікацію і надається гарантія.

Команда кваліфікованих фахівців завжди буде рада допомогти Вам вирішити Ваші виробничі задачі. Ми відкриті для кожного нашого клієнта і завжди націлені на розвиток довгострокових відносин.
X
Ваше повідомлення надіслано!
Ви успішно підписались!