Послуги

stroitel-min

Виїзд фахівця на об'єкт

Наше завдання – допомогти нашим клієнтам у вирішенні їх професійних завдань. Саме тому наші фахівці готові виїхати до Вас на об’єкт для надання консультацій при підборі, розрахунку кількості та застосуванні наших матеріалів, щоб знайти оптимальне рішення для Ваших завдань.
dostavka-produktsii1-min

Доставка продукції

За бажанням клієнта, компанія здійснює доставку продукції в будь-яку точку України. Доставка по Україні здійснюється за допомогою транспортно-експедиторських компаній, при цьому, клієнт може сам вибрати зручну для себе транспортну компанію. Доставка по Києву та Київській області може здійснюватися як за допомогою транспортно-експедиторських компаній, так і транспортом компанії. Розвантаження продукції на об’єкті клієнта забезпечується силами клієнта.

Умови безкоштовної доставки уточнюйте у наших менеджерів!

prodavets-min

Підбір підрядника

Якщо Ви – Замовник і Вам потрібен комплекс «матеріал + робота», ми готові Вам допомогти і порекомендувати підрядника з числа наших сертифікованих партнерів, який буде найбільш оптимально відповідати Вашим очікуванням і складності об’єкта.

Для отримання більш детальної інформації, звертайтеся до наших менеджерів.

otsrochka-platezha-min

Відстрочка платежу

Ми індивідуально підходимо до кожного нашого клієнта і завжди націлені на розвиток довгострокових відносин, тому готові розглянути можливість надання відстрочки платежу на нашу продукцію.

Для отримання більш детальної інформації, звертайтеся до наших менеджерів.

Залишилися питання? Для більш докладної інформації, заповніть форму та надішліть нам.